Erotické masáže v Praze jsou určeny všem, kteří prahnou po příjemných procedurách i nových zážitcích

flower-1884161_1280

Není masáž jako masáž, což by mohli potvrdit i klienti salónů provozujících erotické masáže v Praze. Masážní procedura se špetkou erotiky – ovšem s jasně uvedenými pravidly – je zpestřením pro kteréhokoliv dospělého jedince, který potřebuje vypnout, uvolnit se, zrelaxovat a dost možná i poznat nové hranice rozkoše. Erotické masážní procedury jsou dnes běžně dostupnou službou, kterou nabízejí profesionální studia sídlící v Praze. Ta si zakládají jak na profesionálním přístupu k zákazníkovi, tak na originálních, hravých a novátorských přístupech, jak k jednotlivým druhům wellness služeb přistupovat.

Erotické masáže nacházejí inspiraci ve starodávných procedurách

Erotické masáže představují speciální wellness procedury, které se krom zad, krku, nohou či rukou soustředí rovněž na masáž intimních partií. Silný erotický prožitek i následný orgasmus je u těchto procedur vítán, přičemž je důkladná péče věnována i ostatním částem těla, aby byl zákazník dostatečně zregenerovaný a cítil se dobře. Erotické masáže nejsou ve světě novinkou, svůj prapůvod mají například v Indii, Japonsku nebo Egyptě a právě praktiky z těchto zemí jsou používány v moderních úpravách i pražskými salóny.

Jelikož se jedná o velice intimní záležitost, jednotlivé pražské salony tomu přizpůsobují svá prostředí. Jemně osvícené pokoje prosycené příjemnými vůněmi a relaxační hudbou navozují atmosféru tak, aby se klient cítil dobře a uvolnil se pro danou proceduru. Samozřejmostí je sprcha ještě před masírováním, kterou lze v jednotlivých salónech absolvovat už s masérkou, aby se s ní klient seznámil a postupně se uvolnil. Některá studia nabízejí možnost dvou masérek najednou s tím, že konkrétní masérky si klient sám vybírá na základě jejich profilů na stránkách daných studií.

Masáže jsou otevřeny i ženám

Výraz klient je v tomto případě nepřesný, protože erotické masáže jsou běžně nabízeny i ženám – klientkám. Ty jsou také častými návštěvnicemi tohoto typu welness studií. Ženám jsou rovněž doporučovány jednotlivé masérky i různé procedury, které mohou být pro většinu žen umocněny neobvyklým dotekem jemných rukou jiné příslušnice něžného pohlaví. Masáže jsou nabízeny také párům, které tak mohou společně prožít jak příjemnou proceduru, tak nový erotický zážitek.Co se týče konkrétních typů masáží, pohybují se od těch základních za použití masážních olejů přes rituální a smyslné tantrické masáže až po masírování „tělo na tělo“. Tantrické masáže jsou často navštěvovány i ze vzdělávacích či terapeutických důvodů. Mnoho klientů, klientek či párů si příjemné zkušenosti z rituální tantrické procedury odnáší domů, někteří klienti se zase učí napojit na své vnitřní já a prožít erotický zážitek tak, jak to v osobním třeba ani nedovedou.

Jednotlivé masáže jsou prováděny jak rukama masérek, tak různými předměty nebo i samotným tělem masérky za pomoci peelingů, olejíčků i masážních gelů, aby byl zážitek co nejpříjemnější a přínosný pro celé tělo. Tyto procedury však mají svá pravidla.

Klienti i masérky mají v rámci vzájemné interakce přesně stanovené limity

Je na jednotlivých salonech, jak stanovují své hranice, ale sexuální styk rozhodně není součástí těchto služeb. Některé salóny pouze povolují klientům dotýkat se masérek při některých z procedur, vždy je však nutné daná pravidla dodržovat.

Masáže mohou trvat hodinu, ale některé i tři hodiny a klienti si mohou připlatit doplňkové sužby například v podobě aplikace lávových kamenů, lap dance (tanec na klíně), masáží za pomoci nohou nebo dalších procedur.

Pražská studia nabízející zážitky s kapkou erotiky tak mají otevřené dveře pro všechny, kteří hledají trochu rozptýlení, uvolnění, nové zážitky i profesionální wellness služby uprostřed velkoměsta.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.