Dnes si půjčíte i nákladní techniku, tahače a návěsy

990X990__img_1793

Zákon schválnosti funguje vždy v nejméně vhodný okamžik. Pravděpodobně to znáte, automobil přestane startovat zrovna v den, na který jste si naplánovali hned několik schůzek. Naštěstí však existují autopůjčovny, které vám vytrhnou trn z paty. Stejně jako si můžete půjčit osobní vozidlo, se dá pronajmout i nákladní technika, tahače a návěsy, pokud vám ty vaše ve firmě vypoví službu.

Pronájem užitkových vozů vám přijde vhod hned v několika případech. První situací, kdy pravděpodobně využijete jejích služeb, je, když potřebujete přepravit více materiálu, ale vlastní dodávka vám na to nestačí. Jestliže nákladní automobil nevyužijete denně, rozhodně se nevyplatí si ho kupovat, když vám půjčovna užitkových vozů pronajme nějaký náklaďák za pár tisícovek, a to klidně i na více než měsíc.

Co všechno se dá půjčit?

Pokud máte zájem o pronájem nákladní techniky, tak byste měli vědět, že se nejedná pouze o nákladní vozidla jako taková, ale klidně i kamiony, tahače, sklápěče, speciály a stavební stroje. Půjčovna má otevřené dveře pro všechny, kteří nechtějí investovat do vlastní techniky, ovšem na nějaký čas ji potřebují.

Velice často si stavební firmy stroje pronajímají, protože samy je nemají kde uskladnit, navíc na jednotlivé stavby jsou vyžadovány různé druhy strojů. Jednou potřebujete smykový nakladač, podruhé zase JCB.

Kdo se na pronájem nákladní techniky specializuje?

Ať už je ve vašem hledáčku půjčovna návěsů, nebo nákladních automobilů, můžete se obrátit na společnost FINANCIAL SYSTEM. Zapůjčí vám nabízená vozidla na dobu, jakou jen potřebujete, a to bez omezení počtu najetých kilometrů. Dodávku si můžete půjčit třeba na týden, sklápěč i na dva měsíce. Všechno záleží pouze na vás a vašich požadavcích. Vozový park je v perfektním stavu, tudíž se nestane, že by vám zapůjčený náklaďák přestal z ničeho nic jet.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.