Chcete podnikat třeba z Bali? S hostovanou službou iPodnik žádný problém

bali-237196_1280

Samozřejmě záleží na tom, v jakém odvětví podnikáte, protože ne všechna řemesla můžete vykonávat takzvaně na dálku. Pokud však patříte mezi šťastlivce, kteří vykonávají převážnou část své práce skrze počítač a internet, můžete se dočasně odstěhovat klidně i na Bali (či kamkoliv jinam na této planetě). V případě, že máte v České republice pobočku, o kterou se vám postará váš zaměstnanec, stačí si vytvořit jen propracovanou podnikovou IT infrastrukturu, abyste měli veškeré činnosti pod dohledem.

Oblibě mezi digitálními nomády se těší kancelář v cloudu zvaná iPodnik, která je vyvinuta pro střední firmy i drobné podnikatele. S hostovanou službou jste schopni efektivně řešit projekty i s pracovníky, kteří jsou na druhé straně zeměkoule. Samozřejmě iPodnik není určen jen pro podnikatele, kteří se chtějí odstěhovat za sluníčkem, ale mnohdy řeší komunikační problémy manažerů v jednotlivých budovách.

Potěší vás, že kancelář v cloudu funguje na podobném principu jako jedna síť, tudíž na jednom projektu se může podílet více pracovníků zároveň, a to opět odkudkoliv. V podstatě nezáleží na tom, zda je daný zaměstnanec v kanceláři, nebo pracuje z domu.

Daňové účetnictví pod dohledem

Jestliže chcete vidět, jak se daří vašemu podnikání z hlediska účetnictví, tak máte všechno na jednom místě, protože součástí platformy iPodnik je také daňové účetnictví online. Stále tak máte pod dohledem ekonomický systém Pohoda a všechny provedené účetní činnosti.

Více pracovníků a jeden projekt

Zapomenout nesmíme ani na to, kvůli čemu si spousta firem iPodnik objednává. Pokud jste doposud platili nemalé částky za licence kancelářského balíku Microsoft Office, tak vám tato starost odpadne, a to díky exchange online. Stačí tedy, když se pracovník přihlásí do platformy iPodnik, a pak se může pustit do práce na stejném dokumentu jako jeho kolegové. Obrovskou výhodou je, že Office 365 je kompatibilní snad se všemi zařízeními, tudíž nezáleží na tom, zda pracujete na notebooku, smartphonu či tabletu.

Proč tedy využít iPodnik?

Se systémem iPodnik budete nadmíru spokojeni, přestože máte specifické požadavky na IT strukturu. V cloudu si přizpůsobíte všechno svým představám tak, aby vám iPodnik co nejvíce vyhovoval. Vždy se dá nastavit individuální řešení, s nímž budou spokojené všechny strany.

V podstatě nezáleží na tom, zda v podnikání teprve začínáte, nebo zda potřebujete ušetřit peníze, pro všechny z vás je iPodnik připraven. Aktuálně ho využívají drobní podnikatelé, digitální nomádi, startupy, začínající firmy.

Ještě bychom měli zmínit, že hostovaná služba iPodnik získala cenu za nejlepší web v oblasti IT v prestižní soutěži WebTop100.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.