Zpracování a prodej plexiskla na míru

Schody z plexiskla

Schody z plexiskla

V čem tkví výhody plexiskla? Kde si můžete nechat výrobek z plexiskla navrhnout a zpracovat na zakázku? Nebo potřebujete jen poradit, z jakého plastového materiálu je nejlepší zhotovit konkrétní vybavení, stavební prvek do vašeho domu nebo firmy?

Plexisklo a jeho využití

Plexisklo (PMMA) neboli akrylátové sklo je plast, který se nejčastěji vyrábí polymerací a jakožto materiál odolný vůči povětrnostním vlivům a vysokým teplotám se využívá v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Plexisklo spolehlivě a bezpečně nahrazuje klasické sklo, má výborné optické vlastnosti a je daleko odolnější, tvárnější a ohebnější než sklo. Používá se na zasklívání oken v dopravních prostředcích, ve stavebnictví, jako obalový materiál v potravinářství, plexisklo najdeme prakticky všude kolem nás.

Prodej plexiskla na míru

Zpracování a prodej plexiskla realizuje mimo jiné renomovaná česká firma AZ Plastik. Více než dvacet let zkušeností v oboru a špičkové technické vybavení firmu řadí k nejlepším zpracovatelům a prodejcům plexiskla a polykarbonátu na českém trhu. Provozovna se nachází ve Ždánicích na Moravě, kde také najdete nejmodernější CNC stroje, s nimiž AZ Plastik pracuje a stále podle potřeby dokupuje nové technické vybavení. Firma je také držitelem certifikátu potvrzujícím její způsobilost v systémovém řízení kvality podle normy ISO 9001. Pro AZ Plastik jsou každodenním chlebem jednorázové i náročnější dlouhodobé projekty, samozřejmostí je zakázková výroba jednotlivých a sériových plastových výrobků.

Zpracování plexiskla na míru

Kromě návrhu a vývoje plexiskla a polykarbonátu firma AZ Plastik zpracovává plasty pomocí základních technologií, jako je řezání plexiskla na počkání do několika minut. Pro tyto úkony je zapotřebí speciálních řezných kotoučů, řezaný materiál si také po domluvě můžete nechat odborně zaleštit. Další hojně využívanou technologií je ohýbání plexiskla a jiných plastů, které se provádí nahříváním nebo žíháním ve speciálních pecích. Kromě toho zvládá i jiné technologie, včetně laserování plexi, pro tyto účely nedávno firma dokonce přikoupila nový laser. Neváhejte a vybírejte z pestré palety výrobků z plexiskla a nechte si je zhotovit na míru od přední české firmy!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.