Zatočte s nabídkou stále stejných filmů na cestách a kontrujte svou vlastní!

dvd-2418366_1280

Dejte nudě při cestování už jednou provždy sbohem a obklopte se svými oblíbenými filmovými zážitky opravdu všude! Poznejte inovativní generaci přenosných DVD přehrávačů, které si poradí s mnohdy nepředvídatelnou pohyblivostí dopravních prostředků a umožní vám navštívit váš milovaný filmový svět opravdu kdekoliv.

Čeká vás každý den dlouhé dojíždění do práce nebo si chcete cestou ze školy vychutnat víc, než jen nudné opakování skript? Pak pro vás odborníci ze slovenské společnosti Orava připravili báječného pomocníka přímo na míru!

Až dvě hodiny neomezeného přehrávání filmů a možnost pohodlného napájení z běžné elektrické sítě i během cesty automobilem – přesně to svým uživatelům nabízí přenosný DVD přehrávač PD-320A.

img.asp

DVD, flash disk i televizní vysílání v jednom balíčku

Díky jedinečnému prouživatelskému designu je ovládání celé soustavy velmi jednoduché. V balení totiž dostanete k jednomu DVD přehrávači hned dvě obrazovky určené pro bezpečné připevnění k sedadlům. Nemusíte tak nic držet v ruce – snad jen dálkové ovládání, díky němuž nemusíte ze svého cestovního pohodlí slevit vůbec nic.

Snadno přehrajete originální i vypalovaná DVD, soubory uložené na flash disku nebo se jedním přepnutím knoflíku naladíte na běžné pozemní televizní vysílání, to kdyby vám v osobní filmotéce došly nápady nebo na vás v televizi čekal oblíbený fotbalový zápas. A jaké další výhody vám přenosný DVD přehrávač PD-320A může nabídnout?

  • bohatou škálu podporovaných formátů DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW/, MP3, VCD, CD, CD-R, CD-RW, DivX a JPEG
  • zabudovaný akumulátor pro dvouhodinové přehrávání filmů
  • praktické rozhraní pro USB a AV konektor
  • možnost rychlého klasického napájení ze sítě
  • cestovní nabíjení přímo v automobilu

V balení dostanete navíc i 2x sluchátka a již zmiňované popruhy navržené speciálně k přichycení přenosných obrazovek na sedadlo před uživatelem. Pro pohodlné a zábavné cestování je tak vše okamžitě připraveno!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.