Vybíráme silniční váhu

Automobilová silniční váha

Silniční váha

Silniční váha na vážení vozidel není zrovna levným zařízením. Proto ji pečlivě vybírejte s ohledem na její využití. Samozřejmě je důležité věnovat velkou pozornost i volbě výrobce. Pokud ho dobře zvolíte, budete mít nejen kvalitní výrobek, ale i další servis.

Výběr silniční váhy

Vybíráte-li váhu, zaměřte se především na vhodný typ, který potřebujete. Obecně se v oblasti průmyslového vážení využívá několik typů vah. Jedním z nich je právě silniční váha. Ta může být určená pro vážení za jízdy během přejezdu přes můstek. Využívá se například v pískovnách, stavebních prostorech a dalších průmyslových oblastech. Hodí se i do bezobslužného provozu. Kromě toho rozlišujeme ještě mobilní váhy, které dokážou vážit za jízdy i klidu atd.
Váhy dělíme i podle dalších parametrů. Mohou být elektronické či mechanické a liší se i váživostí, rozměry, konstrukcí atd.

Nejen silniční váhy od Váhy – Jas

Podstatné pro správný výběr silniční váhy je oslovit seriózního a zkušeného dodavatele majícího s tímto sortimentem bohaté zkušenosti. Budete mít jistotu kvalitního výrobku, profesionálního poradenství, ale i záručního a pozáručního servisu. Proto je lepší kupovat silniční váhu přímo od jejího výrobce.
Výrobcem s dlouholetou tradicí je firma Váhy – Jas, která byla založená již v roce 1990. Tým tvoří specialisté s četnými zkušenostmi s výrobou a opravou automobilových vah od 4 m do 18 m s váživostí do 60 tun. Dokonce vyrábí i automobilové mostové váhy a silniční váhy na míru.
Společnost nabízí rovněž průmyslové váhy (elektronické i mechanické) – můstkové, podlahové, paletové a paletové vozíky s váhou, váhy s tiskem, jeřábové váhy, počítací váhy či visuté jateční váhy. Také u nich zajišťuje další servis, včetně oprav a cejchování.
Jaká průmyslová váha bude nejvhodnější pro vaše účely?
Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.