Velkoobchod textilu – second hand

Velkoobchod second hand oblečení

Velkoobchod second hand oblečení

Láká vás možnost otevřít si kamenný či internetový obchod s textilem z druhé ruky? Pokud ano a stále hledáte dodavatele, sklad velkoobchodu second hand se vám bude určitě líbit. Jedná se o tříděné a kvalitní oblečení, určené pro malé, střední a velké obchody v České republice. Jednou z hlavních aktivit společnosti je dovoz zboží na tuzemský trh, a to v té nejvyšší možné tříděné kvalitě. Menší část zboží, která nedosahuje příliš vysoké kvality je dovážena do zemí mimo EU, do Afriky, Pákistánu a Iráku.

Sklad velkoobchodu second hand 

Přímo ve skladě v areálu firmy v Opatově u Svitav, kde je velkoobchod second hand oblečení, je dovezené textilní zboží tříděno na vlastní modernizované třídící lince podle kvality do třech jakostních tříd a podle sortimentu. Současně se s pomocí zaškolené obsluhy zvládne každý den přetřídit až 50 tun nově dovezeného textilu. Na český trh se k dalšímu prodeji dostane pouze nejlepší první jakost oblečení rozděleného na dětský, pánský a dámský textil. Doplňkové skupiny jsou kabelky, pásky, hračky a domácnost.

Proč si vybrat velkoobchod Opatex jako dodavatele?

Firma Opatex si zboží pro velkoobchod secondhand zajišťuje sama. Obchoduje, nakupuje a dováží nové módní kousky do Česka, a vy tak můžete získat denně přetříděné zboží, obuv a doplňky za nejlepší ceny. Podmínkou pro spolupráci nejsou minimální odběry ani jejich pravidelnost. Ke každému zákazníkovi a odběrateli je přistupováno individuálně s férovým přístupem. Textil z druhé ruky je do maloobchodů prodáván podle rozdělení na určitý sortiment a je vážen na kilogramy. Odebírat lze pár kilogramů až po stovky kilogramů oblečení. Ceník jednotlivých skupin kvalitních obnošených oděvů naleznete na webu společnosti. V případě zájmu o spolupráci neváhejte a kontaktujte hlavní sklad nebo vyplňte poptávkový formulář

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.