V Praze se dá krátkodobé i dlouhodobé ubytování najít na jednom místě!

bloqclanky.cz_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Hledáte v Praze možnosti ubytování? Máte zájem o krátkodobé ubytování v rámci několika dnů, nebo naopak o trvalejší ubytování na několik měsíců? Ať jedno nebo druhé, nemusíte hledat po celé Praze. Stačí, když se podíváte na jediné místo. Na území našeho hlavního města jsou totiž realizovány i takové objekty, které nabízí široké spektrum možností ubytování krátkodobého i dlouhodobého charakteru. O jaký objekt se jedná?

Rezidence Topolová na Praze 10

Přesně takovým objektem je například Rezidence Topolová na Praze 10. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení pro různé kategorie klientů. Ať už hledáte ubytování levné a krátkodobé, nebo komfortní a na delší dobu, pro jednoho, nebo pro více osob, na jediném místě najdete nabídku pro všechny. To vše navíc v lokalitě Prahy 10, která je ideální jak z hlediska občanské vybavenosti, tak z hlediska dopravní dostupnosti. Více informací o Praze 10 najdete ZDE.

bloqclanky.cz_rezidencetopolova_cz_01

Od hostelu po hotel

Pro zájemce o krátkodobější ubytování je připraveno hned několik ubytovacích kategorií. Nejlevnějším typem v nabídce Rezidence Topolová je hostel Praha. Cena ubytování v této kategorii začíná již na 149 Kč za noc. Dále je možné vybírat ubytování v kategorii penzion, který je více komfortní a ceny začínají od 300 Kč za noc. Kategorie apartmán je určena pro klienty vyžadující komfort a luxus. Součástí této kategorie je vlastní sociální zařízení, kuchyňská linka a televizor přímo na pokoji. Nejluxusnější ubytovací kategorií v Rezidenci Topolová je typu hotel.

bloqclanky.cz_rezidencetopolova_cz_02

Pronájem i prodej bytů

Pokud vás zajímá spíše dlouhodobé ubytování, i v této kategorii má Rezidence Topolová rozhodně co nabídnout. Další službou je pronájem bytu Praha na neomezenou dobu. K pronájmu jsou byty 1+1 a garsoniéry. Ceny pronájmu jsou na pražské poměry velmi příjemné – 9 500 – 10 500 Kč za měsíc. Kauce se platí jen 5 000 Kč, nikoliv tříměsíční výše nájemného, jak je běžné jinde. Kromě pronájmu jsou v Rezidenci Topolová nabízeny také byty k prodeji. Jedná se o moderní byty, které v roce 2014 prošly kompletní rekonstrukcí.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.