Trápí vás tmavé kruhy pod očima či unavená víčka? Poradíme, jak se těchto neduhů zbavit

tmave kruhy pod očima

Pokožka očního okolí je velice jemná a tenká, a proto je velice náchylná na stárnutí a povadnutí. V současné době spoustu žen trápí tmavé kruhy pod očima, které mívají celou řadu příčin od nedostatku spánku až po snížený přísun vitamínů, a také unavená a padající víčka. V následujících řádcích vám představíme způsoby, jak se zbavit těchto estetických problémů, abyste si opět připadala krásná a atraktivní.

Jak se řeší tmavé kruhy pod očima?

Právě tmavých, respektive oteklých kruhů pod očima si okolí ihned všimne, a potom se o vás začne říkat, jak jste nevyspaná, přetížená, ve stresu, ale i vážně nemocná. Přitom kruhy pod očima nejsou nic jiného než hluboká vráska anebo propad tkáně pod okem. Jestliže se chcete kruhů pod očima zbavit, je nejprve nezbytné najít příčinu, abyste ji odstranila.

Většinou kruhy pod očima způsobuje zadržování tekutiny v těle, špatná životospráva, chudokrevnost, ekzém, alergie, špatná péče o oční okolí, nedostatek spánku, stres a spoustu dalších věcí. Pokud se tedy chcete nevzhledných kruhů pod očima zbavit, nejprve změňte svůj životní styl, doplňte železo, hlídejte si dostatečný příjem vody, ale také se obraťte na profesionály nabízející různé estetické procedury. Velice žádaná je profesionální péče o obličej, v rámci které se provádí také odstranění kruhů pod očima. Salon krásy BeautyShape například nabízí dva způsoby jejich odstranění. Přímo na webových stránkách salonu Beauty Shape je možné vidět i porovnání, jak klientky vypadaly před zákrokem a po něm. 

Snímek obrazovky 2018-11-29 v 19.43.44

Foto: BeautyShape.cz, krásná ukázka toho, jak se lze zbavit kruhů pod očima

Jak zatočit s povislými očními víčky?

Další výrazně citlivou částí obličeje jsou oční víčka, na nichž se podepisuje hlavně věk. V oblasti estetické chirurgie se profesionální operace očních víček provádí poměrně často, a to nejen z estetického, ale také praktického hlediska. Operace očních víček vás zbaví přebytečné kůže, a tím pádem se výrazně sníží také pocit únavy a bolestivosti očí. Zákrok podstupují nejen ženy, ba dokonce i mnozí muži, a to zejména okolo čtyřiceti až padesáti let. Plastika očních víček, kterou můžete znát také pod odborným názvem blefaroplastika, se provádí v lokální anestezii, takže se nemusíte obávat bolestivosti. Odborník zhodnotí, zda postačí redukce přebytečné kůže pouze v oblasti horních, nebo i dolních víček. V případě, že je nezbytné odstranit kůži z obou částí víček, provádí se to najednou.

Samozřejmě každý případ je individuální, a tak nechejte veškeré posouzení přímo na plastickém chirurgovi, jenž operaci provádí. Po zákroku se můžete těšit na zmizení váčků a kruhů pod očima, mladší vzhled a hezčí tvar víček i očí. Stejně tak zmizí únava očí a nepříjemné bolesti hlavy, případně i nežádoucí slzení.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.