Toužíte po vzrušení a doplnění adrenalinu do vašeho těla?

parachute-air-sports-4306905_1280

Poslední dobou se do módy dostaly adrenalinové zážitky, které vyhledávají zejména mladí lidé toužící po vzrušení. Pracují většinou v kanceláři nebo v dalších nezáživných pracích, a proto o volných chvílích touží po doplnění hladiny adrenalinu v těle. Jednou z nejlepších variant je absolvování tandemového seskoku, na nějž jistě do konce života nezapomenete.

Co je tandemový seskok?

Díky tandemovému seskoku si můžete vyzkoušet pocit, který mají profesionální parašutisté nejen při ovládání svého padáku. Každý seskok začíná pochopitelně volným pádem, při němž vás bude studený vzduch šlehat do tváře. Po otevření padáku si budete moci vyzkoušet i jeho ovládání, pochopitelně se předtím musíte domluvit se svým seskokovým instruktorem.

Jak tandemový seskok probíhá?

Nejprve musíte pochopitelně projít bezpečnostním školením a seznámením se s parašutistickým vybavením. Tato příprava na tandemové seskoky trvá přibližně 20 minut, během kterých vám instruktor vysvětlí vše potřebné. Jediné, co budete potřebovat, je sportovní obuv, protože od pořádající společnosti dostanete všechno ostatní – speciální kombinézu, přilbu i ochranné brýle. Při samotném seskoku budete připoutaní k tandem-pilotovi, volným pádem budete padat necelou minutu a přibližně v 1800 metrech bude následovat otevření padáku.

Kdo se může seskoku zúčastnit?

Tandemového seskoku s padákem se může zúčastnit prakticky kdokoliv. Neexistují totiž žádné speciální požadavky, jediným měřitelným kritériem účastníka seskoku je věk a hmotnost. Ta by se neměla přehoupnout přes hranici 115 kilogramů. Druhým požadavkem je věk, neboť si tento druh zážitku může dopřát pouze někdo z věkové kategorie 8 až 100 let, což je ale vcelku široké rozpětí.

Chcete-li si dopřát adrenalinový zážitek, rozhodně vyzkoušejte tandemový seskok s padákem. Jeho koupení a následného absolvování určitě nebudete litovat.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.