Teambuilding dokáže efektivně stmelit i zdánlivě nesourodý kolektiv

James-Bond-007-večírek-Raiffeisenbank-3

V drtivé většině firem i státních institucí platí, že by všichni měli táhnout za jeden provaz. Mít mezi sebou skvělé individuality je sice více než lákavé, nicméně podílejí-li se na plnění společných cílů všichni stejně, dojde k jejich naplnění dříve a práce bude s největší pravděpodobností ještě lépe uskutečněná. My se v následujících řádcích soustředíme na to, jak by měl kvalitní teambuilding vypadat.

Hezké prostředí jako základ

I sebelepší zábava spojená s inspirací nevznikne v místech, jež jsou nevzhledná. Pro teambuildingové aktivity je zapotřebí volit hezký hotel, pension nebo chatky. Nemusí se jednat o naprostý luxus v čele s wellness centrem, kuchařem oceněným michelinskou hvězdou a dalšími přepychovými záležitostmi. Bohatě postačí čisté ubytování s dostatečně velkou konferenční místností a případně sportovištěm. O vnitřní i venkovní aktivity tak budete mít z hlediska prostoru postaráno.

Pohádkové-family-days-pro-Raiffeisenbank‎-1

Důležitost předem připraveného programu

Jestliže přijdete do nějakého hotelu a nebude předem připravený program, můžete se spolehnout na jednu velkou nudu. Možná, že se všechno zvrhne v pouhé posezení v pivnici. To si ale žádný majitel nepřeje, jelikož jen tak jednoduše se vzájemně zaměstnanci poznat po všech stránkách nedokážou. Určitě se v rámci teambuildingu vyplatí také pořádání konferencí. Když spojíte vzdělání, poznávání a zábavu, není co řešit.

Spolehněte se na profesionální eventovou agenturu

Pořádání konferencí nebo teambuildingových akcí není vůbec jednoduché. Sjednávání ubytování, aktivit, výletů je časové i finančně náročné. Jestliže se spolehnete na specialisty, budete mít jistotu, že celá akce proběhne dle vašich představ. Naším tipem je eventová agentura Benchmark, jež zajistí i hostesky Praha a mnohé další záležitosti. Mezi spokojené klienty zmiňované agentury patří například společnosti Raiffeisen Bank, Lidl, Lukoil a mnohé další.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.