Studium MBA zvýší vaši kvalifikaci a také plat

1_

Přemýšlíte, jak se dostat na lepší místo, kde byste dostávali také vyšší plat? Pokud vaše ambice tíhnou k vedoucím a manažerským pozicím, měli byste začít vzděláním. Dostatečná kvalifikace vám pomůže získat vyšší pracovní post.

Většina zaměstnavatelů vnímá titul MBA jako důkaz toho, že se setkává s člověkem, který je ochotný se samostatně vzdělávat. Studium MBA je totiž hodně postavené na samostatnosti. Hodin, které musíte absolvovat osobně, je minimum, daleko více se učíte online z domova. Přesně proto je MBA vhodné pro časově vytížené lidi různého věku. Pouští se do něj manažeři, kteří potřebují zvládat stále se zvyšující nároky, ale i teprve budoucí vykonavatelé manažerských pozic.

Vyberte si dobrou školu

Pokud se do studia chcete pustit, nejdůležitější je vybrat si správnou školu. Ne všude se dočkáte profesionálního přístupu a vysoce kvalifikovaných lektorů. Špičkový lektorský tým, který si absolventi chválí, má European School of Business & Management SE. Škola se chlubí také jedním z nejmodernějších e-learningových systémů. Studium v jejich podání trvá jeden rok a kombinuje moderní e-learning s interaktivními workshopy (celkem čtyři).

Díky obrovské flexibilitě si výuku přizpůsobíte tak, abyste ji stíhali a aby vás bavila. Na rozdíl od jiných škol je možné začít kdykoliv. Po absolvování základního bloku, který se skládá z pěti modulů, si volíte vlastní specializaci (např. management zdravotnictví, leadership a soft skills, investiční management, …). Výstupem z každého bloku jsou seminární práce nebo případové studie, v nichž můžete řešit problém, se kterým se ve svém prostředí skutečně setkáváte. Procvičíte si tím nabyté znalosti v praxi, o to právě jde. Studium MBA je ukončeno vypracováním a obhajobou závěrečné práce.

Jdete do toho? ESBM se svým oxfordským vzdělávacím modelem a špičkovým lektorským týmem je určitě dobrou volbou. Buďte si jistí, že získáte obrovské množství znalostí a také se seznámíte se spoustou zajímavých lidí. A to se v životě může hodit.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.