S použitými užitkovými vozy významně ušetříte

17_237_1

Zatímco ojeté osobní automobily se dají sehnat v každém bazaru, na internetu či přímo od koncového prodejce, koupit použitý užitkový vůz je podstatně těžší. Výběr není až tak široký, mnozí navíc ani nevědí, kde mají vlastně hledat.

V autobazarech bývá nabídka dodávek a užitkových vozů obvykle dost omezená, proto je lepší zaměřit se na prodejce specializujícího se konkrétně na tento sortiment. Najít se dají a v jejich nabídce si rozhodně vyberete. Například firma AC Dodávky vám zajistí přesně takové užitkové vozy, jaké si budete přát. Pokud totiž něco nemají ve své nabídce, jsou ochotní vám to sehnat a dovézt ze zemí EU. Přesto si nejspíš vyberete z jejich stávajícího sortimentu.

Nejoblíbenější a nejspolehlivější dodávky

Mezi nejprodávanější modely bezpochyby patří klasický Ford Transit, který se vyrábí již od roku 1965. Některé typy slouží spíš pro převážení nákladů, jiné k transportu osob, ostatně většina automobilek vyrábí úspěšné modely v různých variacích. Další klasikou je lehký Citroën Jumpy, případně Fiat Ducato. Kdo si potrpí na německou kvalitu, tomu přijdou vhod VW Transporter či Mercedes Vito.

Nemusíte však přijít na web www.acdodavky.cz s konkrétní představou. Pokud nemáte s žádným modelem zkušenosti, jednoduše si vyberete podle zadaných kritérií – kategorie (sklápěč, pickup, valník, …), roku výroby i ceny.

Příznivá cena pro každého

Na koupi ojetého užitkového vozu není nic špatného, ať už ho máte pro soukromé či firemní účely. Toto řešení vám ušetří mnoho desítek či stovek tisíc, přesto nebudete o nic ochuzeni. Veškeré dodávky jsou prověřovány a prodávány za cenu odpovídající kvalitě.

Firma AC Dodávky patří v ČR k největším a nejznámějším svého druhu, větší výběr budete tudíž hledat jen těžko. Nabízí dokonce i pomoc s financováním (pomohou najít výhodnou možnost pro vaše potřeby) a odkup vašich ojetých užitkových vozidel.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.