Rýma není norma

 

shutterstock_1253403922

Přijde vám normální, že na podzim máte vy a vaše děti rýmu a kašel?

Říkáte si, že nastydnutí přece patří k podzimnímu počasí. Vždyť to tak má skoro každý druhý…

Taky ale vnitřně cítíte, že to jsou jen omluvné argumenty, nebo spíš výmluvy k tomu přiznat si, že je vám dost mizerně a v pohodě plný nos, špatné dýchání až sípání rozhodně není.

Pokud si nic dál nenalháváte a tuto sezónu už nechcete strávit s nejvěrnějším přítelem kapesníkem, a přitom jste vyčerpali veškeré známé možnosti nápravy oslabené až lokálně nefunkční imunity v podobě vyladění stravy, nápojů, těla i hlavy, nespoléhejte se na povrchní řešení problému jako jsou kapky do nosu, které se stávají návykovými už po týdnu užívání a zaměřte se na skutečnou příčinu.

Jedna z trendy bio-možností je radikální změna přístupu ke zdraví včetně toho duševního, přičemž většinou stačí kombinace návratu ke zdravému rozumu a intuici. Sami víme nejlíp, jak rafinovaně si ubližujeme, jen si umíme skvěle vysvětlit, že jinak to dělat nejde.

Další verzí (a nebo verzí v plném souladu s možností první) je posílení obranyschopnosti metodou osvědčenou více než 30 lety, lékaři i bývalými pacienty, a to enzymoterapií v podobě léku Wobenzym.

wobenzymkomplet-1-1_z1

Zvyšuje schopnost organismu nastartovat imunitní procesy ihned, jakmile jsou sliznice napadeny virovými či bakteriálními infekcemi. Dokáže zamezit vzniku nemoci nebo chronicky vyčerpané sliznice konečně zásobit protilátkami, aby měly možnost se začít regenerovat. Zároveň v případě nasazení léku v průběhu onemocnění současně omezí otoky a bolest, zrychlí hojení a zmírní průvodní jevy virózy či infekce. V každém případě je to reálný krok k naplnění vize, že rýma není samozřejmost sychravého podzimu. Více na www.wobenzym.cz.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.