Rychlý a pohodlný transport pomocí kurýra

Požadavky na rychlost dodání zásilky jsou někdy velmi náročné. Právě proto existují kurýrní služby, které tento problém řeší zcela dokonalým způsobem. Výhodou transportu zásilky pomocí kurýra je však nejenom rychlost, ale také jistota, že zásilka spolehlivě dorazí na místo určení. Může za to individuální postup, který je samozřejmostí v případě každého balíku. Cargo International ví, že klienti zkrátka potřebují mít expedovanou zásilku na místě určení skutečně rychle. Poslat zásilku tímto způsobem navíc není vůbec složité. Cargo International má v rámci zřizování transportu specifický přístup, což pro Vás znamená možnost sjednat transport přes internet.

box-307087_1280

Pošlete takřka jakoukoliv zásilku

Mohlo by se zdát, že kurýr bude omezen velikostí zásilky. V podstatě je to pravda jen částečná, neboť je rozdíl mezi kurýrem, který doručuje malé balíčky v rámci jednoho města a mezi kurýrem, který se specializuje na zásilky po celé republice. Při zřizování transportu je samozřejmě nutné vycházet z podmínek transportu, které jsou aktuálně u Cargo International v platnosti. Povětšinou jde o podmínky týkající se rozměrů zásilky. Od určité velikosti a hmotnosti zásilky již není možné zásilku přepravovat jako klasický balíček ve formě krabice, ale je nutné svolit k přepravě na paletě. Cargo International má kvalitní přepravní strategii, díky které bude transport:

  • Rychlý – vše ve spojení se silniční dopravou
  • Spolehlivý – zásilku je možné sledovat online
  • Bezproblémový – každá zásilka je doručována s individuálním přístupem
  • Dostupný – vhodné pro nepravidelné zasílání
  • Bezpečný – přepravci jsou voleni s ohledem na bezpečí při přepravě

Jak tedy můžete vidět, logistika ve znamení spediční společnosti Cargo International je značka mimořádné kvality. Aby toho nebylo málo, můžete si ještě před vytvořením objednávky nezávazně spočítat, kolik budete za Vámi požadovaný transport platit v našem kalkulátoru zásilek.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.