Řidičák nejen na auto

Pod slovem řidičský průkaz si většina z nás vybaví řidičský průkaz skupiny B opravňující svého držitele řídit automobil. Je to bezesporu nejčastěji žádaný tip řidičského oprávnění. Není to však jediný typ řidičského průkazu. Jak nejspíše většina z Vás ví, existuje také řidičák na motorku, řidičák na traktor a specializované řidičské průkazy (například řidičský průkaz na nákladní automobil). Mnoho autoškol poskytuje kurzy i na tyto druhy řidičských průkazů. Jednou z nich je i Autoškola King.

Jiný řidičák, jiné potřeby

Obvykle platí, že o každý z těchto druhů řidičských průkazů žádá jiná skupina řidičů. U řidičáku na auto a u řidičáku na motorku jsou to obvykle amatérští řidiči, u kterých se častokrát jedná o první řidičský průkaz, a proto je jim nutné vštípit naprosté základy řízení automobilu. U řidičáku na traktor, řidičáku na nákladní automobil, a řidičáku na autobus se obvykle jedná o profesionální řidiče, tudíž i výuka může probíhat jinak. Nemusí se tolik probírat obecné věci, nýbrž je doporučené zabrousit do různých technických podrobností.

Proč právě Autoškola King?

Jedno však mají amatérští i profesionální řidiči společné. Obě dvě skupiny uvítají vstřícný přístup lektorů a výuku probíhající moderním způsobem. To jsou základní konkurenční výhody, kterými oslovuje své klienty právě pražská Autoškola King. Svým žákům poskytuje moderní výukové materiály včetně vlastní e-learningové platformy. Výuka je vedena vysoce kvalifikovanými lektory, kteří si vždy najdou čas na konkrétního žáka a udělají maximum pro to, aby plně zvládl obsah výuky.

obr3

Výuka v Autoškole King je vždy přizpůsobena potřebám konkrétní skupiny žáků.

 

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.