Pražský penzion ubytuje i skupiny a školy

crowd-1743343_1920

Praha je oblíbeným cílem škol a různých zájmových skupin. Ať už se sem vydávají za poznáním, na sportovní soutěž či do divadla, mnohdy cestují přes značný kus republiky a na jeden den by se taková výprava nevyplatila. Pak nezbývá než si najít ubytování. Jenže ne všude jsou kapacitně připraveni na početné skupiny. A ne všude budou nadšení ze skupiny rozjívených dětí.

Pokud i vás čeká cesta do Prahy se skupinou dětí či dospělých, možná by se vám hodil tip na cenově přijatelné ubytování v příznivé lokalitě. Jednu radu bychom tu měli. K vašim službám je připraven AKÁT penzion Praha – 5.

Lepší polohu jste si ani nemohli přát

Jmenovaný penzion se nachází nedaleko zastávek tramvaje, metra i autobusu s názvem Smíchovské nádraží. Do centra je to odsud metrem méně než 10 minut, na hlavní nádraží se dostanete za podobně krátký čas. Blízko jsou také autobusové nádraží Florenc a Václavské náměstí. Na letiště dojedete za 30 minut. Problém není ani v případě, že přijedete vlastním autobusem. Pokud autobus nahlásíte aspoň týden předem, zajistí vám pro něj parkování.

Z pokojů budete nadšení

Penzion Praha disponuje 32 pokoji, v nichž ubytuje přes 100 osob. Některé jsou vícelůžkové, jiné jednolůžkové. Lze je libovolně poskládat, od typu pokoje se pochopitelně odvíjí cena. Ta je různá, v následujícím období listopad-březen (mimo sezónu) se pohybuje od 280 Kč do 350 Kč.

Pro setkávání celé skupiny slouží nekuřácký salonek v restauraci, přes léto je možné využít i zahrádku. Na více lidí jsou zde prostě připravení.

Na jídle se lze dohodnout

V ceně ubytování jsou snídaně formou bufetu podávané od sedmi do půl desáté. Zbytek je už na vás, v rámci pobytu je možné sjednat si polopenzi – oběd či večeři o dvouchodovém menu. Na oběd se vybírá z pěti variant, večer se vaří česká i zahraniční kuchyně. V penzionu AKÁT budete prostě po všech stránkách spokojení.

 

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.