Opravdu šetříte energii?

light-1209372_1280

Také patříte mezi ty, kteří se snaží nejrůznějšími způsoby ušetřit? Pokud ano, pak Vám jistě není lhostejné ani to, jaké používáte žárovky. To dokáže totiž Vaši spotřebu energie velmi ovlivnit. Je jasné, že nejvýhodnějším typem žárovek, které mají vysoký výkon a nízkou spotřebu, jsou LED žárovky. Jestliže chápete výhody tohoto osvětlení, potom se jistě neobejdete bez jednoho z neprodávanějších druhů – LED žárovky GU10.

Vzhledem k tomu, že LED osvětlení má o něco vyšší pořizovací cenu, než běžné žárovky, je vhodné dobře si vybírat, kde budete nakupovat? Jestliže hledáte obchod, kde můžete zakoupit LED žárovku GU10 za skutečně skvělé ceny. Potom už dál hledat nemusíte. Lightpark Vám umožní nakupovat LED žárovky 10W, reflektory LED, LED diody i mnoho dalších druhů za ceny, které se Vám budou líbit.

Pokud si uvědomíme všechny výhody, které LED osvětlení přináší, už se nám pořizovací cena zdát vysoká rozhodně nebude. Jaké výhody to jsou?

  • Úspora energie až 90 %
  • Nízké riziko rozbití – vysoká odolnost proti nárazům a otřesům
  • Žádný obsah rtuti a dalších jedovatých látek
  • Životnost až 25 000 hodin, kterou neovlivňuje ani časté rozsvícení a zhasínání
  • Nízká teplota povrchu – nehrozí požár ani popálení
  • Žádné infračervené, ani UV záření
  • Okamžitě po zapnutí se plně rozsvítí

Kde LED žárovky GU10 použít?

Zajímá Vás, kde nejlépe s tímto typem žárovek svítit? Kdekoliv. Jedná se o vynikající alternativu žárovek, které jste používali až doteď. Nástavce umožňují zapojit žárovku téměř do všech typů svítidel.

Velikým plusem těchto žárovek je také přínos pro životní prostředí. Díky dlouhé životnosti totiž nevzniká takové množství odpadu a díky nulovému obsahu jedovatých látek, nepotřebují speciální likvidaci. Zkrátka a dobře, svítit s LED se opravdu vyplatí.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.