Obuv Tamaris vás nikdy nezklame

Je kvalitní, pohodlná, moderní a za velice příznivé ceny. Aby taky ne, když se jedná o německou značku. Každý pár bot je dokonale propracovaný a navíc vylepšený mimo jiné o speciální technologii Antischokk. Do pohodlí obuvi Tamaris se mohou obouvat ženy, muži i děti.

Německé barvy

Německá preciznost

Prvotřídní kvalita, moderní technologie a precizní práce německých obuvníků. To je kombinace zaručující pohodlné pochození v krásné obuvi pro celou rodinu. V nabídce značky Tamaris najdete obuv zimní letní i celoroční, klasickou, elegantní, společenskou i extravagantní. Společným jmenovatelem ale bude vždy komfort a kvalita.

Nákres boty na podpatku

Patentovaná technologie Antischokk

V úvodu jsme zmínili inovativní technologii s názvem Antischokk. Jedná se o patent korporace Wortmann Group Detmold, která zaštiťuje kromě značky Tamaris i s.Oliver, Marco Tozzi a Caprice.

A v čem spočívá? Jde o odpružení podpatku, které tlumí nárazy při došlapu až o 50 %. Tím se při chůzi výrazně uleví vašim kloubům a páteři. Odpružení je způsobeno vzduchovou komorou v těle podpatku a stabilizační vložkou mezi podpatkem a opatkem. Touto technologií je opatřena většina bot Tamaris s podpatky.

Další vychytávky obuvi Tamaris

A máme zde i další důvody, proč si obuv Tamaris zamilujete. Pouze u této značky se setkáte s paměťovou stélkou Touch It, která je podlepená speciální pěnou, jenž se během chvilky ergonomicky vytvaruje podle chodidla obouvaného. Tím se vytváří velmi měkká stélka, která dodává vysoký komfort při chůzi. Nohy jsou potom méně unavené a vy se tak cítíte svěží i po celém dni na nohou.

A ještě jedna high-tech technologie na závěr. Membrána Duo Tex zvyšuje odolnost obuvi Tamaris proti promoknutí. Výrazně odpuzuje vodu a prodlužuje čas před proniknutím vlhkosti pod povrch obuvi. Kromě vody odpuzuje i nepříjemný chlad.

Jak vidíte, vychvalování této značky nejsou jen plané řeči. Svůj úspěch na trhu s obuví si Tamaris jistě zaslouží.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.