Nechte si vyrobit garážová vrata a rolety na zakázku

lomax_excellent_2

Garážová vrata Lomax

Při výběru garážových vrat a předokenních rolet buďte obezřetní. Vrata by neměla při pohledu na váš dům působit jako pěst na oko, při každé příležitosti se zadrhávat a zabírat nepřiměřené množství prostoru. Venkovní rolety by měly být chráněné před zdvihnutím zvenčí pro vaši bezpečnost a soukromí. Hezký vzhled nestačí. Práci vyžadující stavební úpravy a zásahy do domu svěřte pouze do rukou odborníků. Jaké máte možnosti?

Garážová a průmyslová vrata na míru

Pořizujete do domu garážová vrata, ale stavební úpravy jsou pro vás nemyslitelné? Bez zásahu do zdiva pořídíte levně a již během několika málo hodin sekční vrata (se zárukou až na deset let). I rekonstrukce garážových vrat se zcela obejde bez stavebních úprav, volte sekční nebo rolovací vrata. Chcete-li dveře a vrata v jednom balení, poohlédněte se po vhodných posuvných vratech, která zajíždí do boku garáže (částečně nebo zcela, podle potřeby). Rolovací vrata vám ušetří prostor, zvolit však můžete i stále oblíbená dvoukřídlá vrata. Průmyslová vrata se vyrábějí dvojí, sekční a skládací.

Venkovní rolety Lomax

Venkovní rolety Lomax

Předokenní rolety na dálkové ovládání

Chcete mít v domě dokonale vyladěné venkovní rolety s motorkem a centrálním ovládacím systémem? Moderní předokenní rolety lze mimo jiné naprogramovat, aby se v době vaší nepřítomnosti automaticky vytahovaly a spouštěly. Tak odradíte případné zloděje. Kvalitní rolety s až pětiletou zárukou dobře izolují teplo a snižují hladinu hluku z ulice. Mechanickému zdvihnutí případnými slídily brání bezpečnostní článkové pružiny. To všechno můžete mít v ceně výrobku. Zkušení prodejci vám navíc zprostředkují odborné měření a následnou montáž na míru. Stejně kvalitního provedení se můžete dočkat i v případě, že vybíráte „obyčejné“ žaluzie.

Proč zvolit Lomax?

Firma Lomax v ČR úspěšně funguje již více než 24 let. Za tu dobu se stala jedničkou na trhu a dříve nenápadný obchod s žaluziemi se rozrostl na giganta, který umí vyrobit špičková garážová vrata, okna, vchodové dveře, žaluzie i venkovní rolety na míru. Disponuje moderními CNC stroji urychlující výrobní proces. Má 80 poboček v Česku a na Slovensku. Kromě skvěle odvedené práce se můžete přesvědčit i o dalších kvalitách, jako jsou vstřícný přístup ke klientům, rychlost a preciznost. Zboží firmy Lomax má standardně prodlouženou záruční dobu a firma pohotově poskytne odborný servis, když se objeví problém. Projděte si reference klientů a hodnocení na internetu. Pro více informací neváhejte navštívit také internetové stránky: www.lomax.cz. Váš dům si zaslouží tu nejlepší péči!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.