Když do Krkonoš, tak se vším všudy!

foto_20_large

Plánujete výlet na horách, ale nevíte, kde se ubytovat? Podívejte se, jak tento problém elegantně vyřešit a získat z oblasti Krkonoš vše, co můžete. Dovolená by měla být maximálním zážitkem, na který budete rádi vzpomínat. Zapomeňte proto na kompromisy a připravte si takovou variantu, která počítá i se špatným počasím.

Ubytování, odkud je to všude blízko

Túry a pěší turistika mohou být někdy náročné. Pokud se nechcete úplně zničit už pouze cestou od ubytovacího objektu a nechcete věčně jezdit autem, zvolte si ubytování na Benecku, odkud to budete mít všude blízko. Turisticky značené trasy odsud vedou všemi směry a záleží jenom na vás, jakou si vyberete.

Výhled na okolní krásy

Dovolená na chatě nabízí i krásný výhled do Kotle nebo na vrcholky krkonošských hor. Když se ráno probudíte, dáte si dobrou snídani přímo v objektu, budete si moci užít krásný výhled na hory při plánování dnešního výletu. Příjemná relaxace a kontakt s přírodou jsou vyváženy i místním wellness. Ubytování v chatě Na Špici nabízí venkovní bazén, saunu nebo vířivku.

Dovolená s dětmi

Dovolená v Krkonoších není pouze o chození po horách. Někdy si budete muset i odpočinout a vymyslet, jak zabavíte děti. Dětské zoo hřiště a přilehlé prolézačky jsou výborné lákadlo, které je udrží na čerstvém vzduchu a zároveň jim nabídne zábavu, když si budete užívat chvíli klidu. Jako zábava pro větší je zde připraven fotbálek, kulečník nebo stolní tenis. Kromě toho se chata hodí i pro školy v přírodě nebo různé kurzy.

Zimní lyžování

Hned vedle chaty se nachází sjezdovka Nový Cinkáč. Tato sjezdovka je ideálním místem pro dětské lyžařské kurzy. Ale nemusíte mít obavy, zalyžuje si zde i lehce pokročilý lyžař. Chata Na Špici je tedy i skvělým místem pro zimní dovolenou. Její blízkost je ohromnou výhodou v situacích, kdy není nejlepší počasí a v případech, kdy nemůžete využít dopravu automobilem k jiné sjezdovce.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.