Jaké boty jsou vhodné pro velké nohy

jake-boty-jsou-vhodne-pro-velke-nohy

Cokoliv co má větší velikost se špatně shání. Asi úplně nejtěžší bývají dámské boty. Nabídka zde opravdu pokulhává, i když se již situace pomalu obrací k lepšímu a ženy s velkýma nohama se již nemusí spokojit s jakýmkoliv kouskem, na který natrefí. Existuje více možností, jak si vybrat dobře padnoucí a hezké boty, aniž byste si musela nohu pomalu zlomit, abyste ji do bot dostala. V době internetu se dají vybrat vcelku zajímavé kousky.

Zkuste podpatky

Obuv s podpatkem nohu opticky zkrátí. V baleríně, která má délku stélky okolo třiceti centimetrů bude noha vypadat pokaždé obrovsky. Jakmile se noha trochu ze země zvedne, není celková plocha tak veliká.

Hodí se vyzkoušet kontrast

Je to bohužel tak. Většina lidí si představuje s nožkami drobnými skoro, jako měla pohádková Popelka. Ženy, které mají větší nohy, díky tomu často trpí různými komplexy. O něco lépe se mohou cítit v botách, které mají tzv. rozbitou plochu. Například jsou na botě kombinované různé materiály a barvy. Dobře vypadají i výrazné aplikace a švy. Vhodná je i kontrastní špička.

Výběr materiálu je důležitý

Kožené boty se hodí, protože kůže neustále pracuje a povoluje. Výborně se hodí semiš. Koženka zase tak dobrá není, protože praská. Jestliže vám nikterak kůže nevadí, zvolte raději boty s koženou vnitřní i vnější částí. Ovšem byla by chyba spoléhat na to, že povolí. Určitě ne tam, kde jsou švy a vyztužené části. Jakmile vás jakákoliv bota tlačí, nekupujte ji.

U mužů najdete inspiraci

Možná vás to překvapí, ale pánská obuv může být ve vašem šatníku velmi zajímavá. Obzvlášť v kombinaci s ženským sexy oblečením. Když si k maxišatům vezmete tenisky nebo ke krátké sukni klasické oxfordky, každý se za vámi otočí.

Hledejte, co vám sluší

Nemůžeme vám přesně říct, co vám bude určitě slušet. Neexistuje univerzální pravidlo. Záleží na vašem celkovém vzhledu a stylu. Musíte experimentovat a zkoušet, a když si nebudete vědět rady, zajděte do specializovaného obchodu a nechte si poradit.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.