Jak zařídit studentský pokoj?

Studentské pokoje jsou místem, kde tráví možná i vaše dospívající děti spoustu času. Aby se v nich cítily co nejpříjemněji, je třeba přiložit ruku k dílu. Vždyť i oni již mají určitou představu. Mladé dámy nebo pánové by se sami měli vyjádřit, co od svého pokoje očekávají.

studentský

V dnešní době není problém téměř jakákoliv realizace. Nemusíte být ničím limitováni. Dnešní studentské pokoje budou nabývat nejrůznějších podob.

Nábytek na x způsobů

Základem studentských pokojů je zcela jistě nábytek. Nemusí se jednat pouze o klasickou postel, stůl a šatní skříň. Nabízí se i nejrůznější stěny, police, poličky či jiné prvky.

Při vybavování studentského pokoje budete zřejmě vycházet i z velikosti místnosti. Pamatujte, že by ani studentský pokoj neměl působit jakkoliv přeplácaně. Ideální je vzdušnost a prostornost.

Sladění do jednoho stylu

I když je ve studentských pokojích daleko větší benevolence, dovolené je téměř cokoliv, je dobré, aby jednotlivé prvky místnosti byly sladěny. Oblíbené jsou jak tmavší, tak i světlejší barvy. Velký boom zažívá také svět kontrastů. Co se týká výmalby, představivosti se meze nekladou – dobrým tipem mohou být i dekorativní samolepky na zeď, případně tapety.

Souhra světla

Moderní studentské pokoje se neobejdou ani bez optimálního osvětlení. Nemyslíme tím nyní pouze středové stropní světlo. Součástí vybavení studentských pokojů budou i nejrůznější lampičky. Umístíte-li do pokoje skleněné police, nabízí se jejich efektivní osvětlení, které vnese do místnosti ještě více komfortu.

Na prvním místě je, abyste se doma cítili maximálně spokojeně a útulně. Ani studentské pokoje nepředstavují výjimku. Právě v této oblasti se můžete dočkat rychlých změn – co bylo trendem ještě před rokem, již nemusí být aktuální. Zkuste tedy dětem dovolit, aby se přizpůsobily dynamičnosti, je to kousek jejich světa!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.