Jak zařídit studentský pokoj?

Studentské pokoje jsou místem, kde tráví možná i vaše dospívající děti spoustu času. Aby se v nich cítily co nejpříjemněji, je třeba přiložit ruku k dílu. Vždyť i oni již mají určitou představu. Mladé dámy nebo pánové by se sami měli vyjádřit, co od svého pokoje očekávají.

studentský

V dnešní době není problém téměř jakákoliv realizace. Nemusíte být ničím limitováni. Dnešní studentské pokoje budou nabývat nejrůznějších podob.

Nábytek na x způsobů

Základem studentských pokojů je zcela jistě nábytek. Nemusí se jednat pouze o klasickou postel, stůl a šatní skříň. Nabízí se i nejrůznější stěny, police, poličky či jiné prvky.

Při vybavování studentského pokoje budete zřejmě vycházet i z velikosti místnosti. Pamatujte, že by ani studentský pokoj neměl působit jakkoliv přeplácaně. Ideální je vzdušnost a prostornost.

Sladění do jednoho stylu

I když je ve studentských pokojích daleko větší benevolence, dovolené je téměř cokoliv, je dobré, aby jednotlivé prvky místnosti byly sladěny. Oblíbené jsou jak tmavší, tak i světlejší barvy. Velký boom zažívá také svět kontrastů. Co se týká výmalby, představivosti se meze nekladou – dobrým tipem mohou být i dekorativní samolepky na zeď, případně tapety.

Souhra světla

Moderní studentské pokoje se neobejdou ani bez optimálního osvětlení. Nemyslíme tím nyní pouze středové stropní světlo. Součástí vybavení studentských pokojů budou i nejrůznější lampičky. Umístíte-li do pokoje skleněné police, nabízí se jejich efektivní osvětlení, které vnese do místnosti ještě více komfortu.

Na prvním místě je, abyste se doma cítili maximálně spokojeně a útulně. Ani studentské pokoje nepředstavují výjimku. Právě v této oblasti se můžete dočkat rychlých změn – co bylo trendem ještě před rokem, již nemusí být aktuální. Zkuste tedy dětem dovolit, aby se přizpůsobily dynamičnosti, je to kousek jejich světa!

silvie.dluhosova@gmail.com

Add your Biographical Info and they will appear here.