Dřevěné hodinky vás uchvátí svým designem

Drevene-hodinky-znacky-BOBO-BIRD-M11M12-01

Jestli dnes lze některý šperk „vypíchnout“ skutečně jako módní, tak jsou to dřevěné hodinky. Ano, hodinky ze dřeva se staly hitem pro každého, kdo miluje nové trendy, unikátní design, ale i ekologickou módu.

Jednou z nejprestižnějších značek dřevěných hodinek je Bobo Bird. Značka své designové hodinky vyrábí ručně v mnoha módních vzorech. Výhodou je, že v kolekcích je nejen velké množství pánských hodinek. Dřevěné hodinky dámské v množství modelů značky nijak nepokulhávají.

S dřevěným řemínkem i s kůží

Dřevěné hodinky Bobo Bird se liší tvarem, barvou i zdobením. Obvykle na první pohled zaujme různě designovaný ciferník hodinek. Avšak zastavme se u řemínku. I zde, u dřevěných hodinek, si přijdou na své jak příznivci klasických řemínků s články – ty jsou tentokrát ve dřevě, tak kožených řemínků. Zajímavé jsou hodinky s korkovým páskem. Korek se objevuje v některých případech i na ciferníku hodinek.

Sety pro pány a dámy

Chcete vypadat jako pár stylově? Pořiďte si dřevěné hodinky Bobo Bird pro páry. Jde o sety hodinek ve dvou velikostech tak, aby perfektně sedly jak na pánskou, tak na dámskou ruku. Vybrané hodinky jsou v čistém a jednoduchém designu, takže se hodí k celé řadě outfitů a rozhodně se se svým partnerem v jejich nošení potkáte. Hodinky jsou vždy velice lehké, proto se perfektně nosí mužům i ženám. Sety dřevěných hodinek pro páry se prodávají obvykle jako cenově zvýhodněné.

Pořiďte si dřevěné hodinky v dárkové krabičce

Pokud chcete dřevěné hodinky věnovat jako dárek, určitě si je pořiďte v dřevěné krabičce. E-shop DreveneHodinky.eu nabízí hranatou i okrouhlou variantu, vždy s vygravírovaným logem značky. Takto zabalené hodinky vypadají jako dárek ještě luxusněji. Dřevěná krabička se ale hodí, i pokud si hodinky kupujete pro sebe. Budou mít vždy svoje luxusní místo, kde budou uloženy.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.