Cestovní pojistka neproplácí pouze léčebné výlohy

Když se mluví o cestách do zahraničí a o možnostech cestovní pojistky, mnoho lidí si myslí jenom to, že umí hradit léčebné výlohy. Myslí si, že cestovní pojištění do zahraničí je zde primárně jenom proto, aby za nás zaplatilo veškeré výdaje, spojené se zdravotní péčí. Kdo ale provede srovnání cestovního pojištění, ten může zjistit, že cestovní pojistky toho nabídnou i mnohem více. Podívejme se, co konkrétně to může být. Připomeňme navíc, že sjednat takovou pojistku je snadné. A to díky webu Porovnej24.cz, kde získáte také nejlevnější cestovní pojištění, které na trhu je.

aircraft-537963_1280

Myslete i na vaše zavazadla či odpovědnost

Výše uvedená ochrana je označována jako základní. Určitě ale není jedinou, která dnes existuje a která se nabízí. Pokud budeme konkrétní, můžeme sjednat cestovní pojištění online, které nabídne i pojištění zavazadel, stejně jako sportovní výbavy. To se hodí, pokud jedeme na golf, nebo sjednáváme cestovní pojištění na hory. Dále nezapomínejme na to, že pojistit můžeme také naši odpovědnost. Pokud způsobíme škodu, a to na majetku nebo na zdraví, pojišťovna ji dokáže poškozenému velmi rychle a velmi jednoduše uhradit. A my tak můžeme ušetřit třeba i miliony korun českých.

Hodí se také různé kompenzace

Třetí možností, kterou současné pojistky nabízejí, je jistě možnost spojená s různými kompenzacemi. Je jedno, zda půjde o cestovní pojištění do EU, nebo naopak o cestovní pojištění mimo EU. Třeba i u zemí, kterými projíždíme. Při cestě do Chorvatska to může být Slovinsko. V daném případě totiž můžeme pojistit jak zpoždění letu, tak i zpoždění zavazadel. A to, i když poptáváme nejlevnější cestovní pojištění online. Oblíbené jsou ale i asistenční služby, stejně jako to mohou být například kompenzace spojené se špatným počasím. I takto zajímavý dnes rozsah cestovních pojistek může být. A tak záleží jenom na tom, jak jsme nároční a co potřebujeme. Možností je zkrátka více než dost.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.