Cestovní pojištění k našim sousedům se vyplatí

pleso-3231824_1280

Chystáte se na dovolenou nebo máte před sebou pracovní cestu na Slovensko? Pak určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, které lze sjednat od jednoho dne až na celý rok.

Proč se pojistit?

Spousta lidí pojištění do zahraničí zanedbává, neboť má pocit, že jim se přece nemůže nic stát. Ovšem finanční náklady související s léčebnými výlohami v případě úrazu jsou astronomické. A to už za pár ušetřených korun za pojištění rozhodně nestojí.

Slovensko se stále drží na špičce oblíbených turistických cílů

Ať už vyrážíte za vysokohorskou turistikou, termálními lázněmi nebo zimními sporty, myslete na pojištění. Nejvýhodnější sazba se pohybuje od 10 Kč za den. Díky cestovnímu pojištění na Slovensko máte možnost získat speciální zvýhodněné balíčky pro děti nebo rodiny.

Jaké další výhody nabízí cestovní pojištění na Slovensko?

Máte možnost získat pojištění auta s náhradním vozidlem až na 10 dní v kombinaci s asistenční službou, jež je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Pokud přeci jen dojde k úrazu, můžete si být jisti, že léčebné výlohy budou uhrazeny v plné výši. Pojišťovna nestanoví žádný limit pro jejich zaplacení. Dále je možné požádat o pojištění zavazadel, odpovědnosti či úrazové pojištění.

Jak se nejlépe pojistit?

Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak se pojistit na Slovensko, je internet. Navíc za online sjednání pojištění získáte zvýhodněnou cenu. V případě, že do zahraničí vyrážíte každou chvíli, je pro vás nejvhodnější pojištění celoroční.

Myslete též na připojištění

Cestovní připojištění se vztahuje například na porouchané vozidlo, zrušení zaplacené dovolené či předčasný návrat z ní. Máte v plánu s sebou vzít svého domácího mazlíčka? Rozhodně pojistěte i jeho. Nezapomeňte též na připojištění domácnosti v době, kdy budete na dovolené.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.