Blíží se podzim. Na jaké oblečení nezapomenout?

girl-926084_1920

Po teplém létě vždy nastává nepříjemný šok v podobě klesajících teplot. Výběr vhodného oblečení je v tomto období plném nachlazení a nemocí velmi důležitý. Na co si dát pozor a bez čeho se v šatníku neobejdete? Udělejte si malou revizi a připravte svůj šatník na nepřízeň počasí bez ztráty vkusu a elegance.

Praktické mikiny

Příjemný pocit během chladných dnů je založen na pořádném oblečení. Kvalitní mikiny fleece jsou neuvěřitelně hebké a krásně zahřejí. Díky množství barevných a designových variant se hodí pro nošení při všech možných příležitostech. Vyberte si tu svou a uvidíte, že se stane oblíbeným kouskem v šatníku, po kterém sáhnete vždy, když se budete chtít zahřát. Fleece mikiny se hodí i pro sportování, protože se jedná o prodyšný materiál s dobrými absorpčními vlastnostmi.

Vrstvení je základ

V podzimních, ale i jarních měsících se často stává, že ráno je zima, ale přes den se oteplí a najednou nepotřebujeme tolik vrstev oblečení. Za tímto účelem se vyplatí obléct si tílko, tričko a navrch ještě mikinu. Postupně můžete jednotlivé části sundávat v závislosti na vzrůstající teplotě. Kombinací více kousků oblečení navíc můžete vytvořit jedinečný styl. Získáte nespočet různých variant, ale v šatníku nemusíte mít obrovský počet svršků. Jednotlivá trička a tílka následně využijete i během teplého počasí, takže se ve výsledku jedná i o ekonomické řešení.

Nebojte se barev

Podzim jsou krásné barevné měsíce, které si zaslouží pěkné a pestré oblečení. Odstíny šedé ponechte ve skříni a raději sáhněte po veselejších barevných kombinacích. Uvidíte, že do svého dne dostanete trochu více veselé atmosféry a šedé podzimní počasí vás tolik nezaskočí. Hlavně pamatujte na to, že je vždy lepší obléknout se více a následně jednotlivé vrstvy sundávat, než nastydnout a potýkat se s rýmou a jinými nemocemi.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.