Barevné obálky pro jedinečné příležitosti

envelope-2575253_1280

I když největší část vaší korespondence probíhá prostřednictvím internetu, vždycky se najde příležitost, při níž využijete obálky – bílé nebo i ty barevné, které jsou vhodné zvláště pro jedinečné události. Můžete v nich například poslat blahopřání k narozeninám nebo k jiné významné životní události. Je tedy pochopitelné, že v takovém případě oceníte možnost pohodlného nákupu barevných obálek.

Luxusní barevné obálky

Chcete-li upoutat pozornost adresáta a dát současně důraz na to, co posíláte, určitě dáte přednost jiným než tradičním bílým obálkám. Vhodné pro jedinečné události se jeví barevné obálky. Na trhu existuje poměrně široký sortiment tohoto zboží, ale chce to od vás prolistovat nabídky spíše internetových obchodů. Například e-shop Barevné obálky.cz už má obor nabízených produktů uvedený přímo ve svém v názvu.

Pro slavnostní události se jako ideální jeví dvoubarevné obálky. Ty mohou být vyrobené jak z klasického, tak i speciálního papíru. Jejich vnější strana je barevně odlišná od té vnitřní. Nebo si možná raději vyberete barevné obálky z kvalitního papíru se strukturou, které také vypadají luxusně.

Metalické a neonové obálky

Chcete-li dát vědět o své promoci nebo pozvat někoho na oslavu nebo firemní akci, vybírejte mezi metalickými a neonovými barevnými obálkami, které se pro tyto příležitosti nejlépe hodí. Vyrábějí se hned v několika velikostech a barevných odstínech.

Speciální barevné obálky ve tvaru růže nebo motýla

Jedním z obvyklých darů k různým významným příležitostem bývají mnohdy také peníze. Jenže dát je jen tak z ruky do ruky se opravdu nehodí. Zkuste použít některou z méně tradičních barevných obálek a uvidíte, že úspěch bude zaručený. Obálky ve tvaru růže nebo motýla zaujmou na první pohled svým nezvyklým tvarem i barevností. Škála jejich barev je opravdu pestrá.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.