Asistovaná reprodukce, možnost, jak otěhotnět

pregnancy-775041_640

Nedaří se vám otěhotnět? Pro každého by to byla velice nepříjemná záležitost. Avšak pokud odhodíte stud a smíříte se se svým zdravotním problémem, máte zčásti vyhráno. Pod vedením odborníků budete optimističtější a o krůček blíž k vašemu snu. Léčba neplodnosti se netýká jen vás.

Zdánlivá samozřejmost

Řada zdánlivě zdravých párů má pocit, že počít dítě je velmi jednoduchou a téměř až samozřejmou věcí. Věděli jste, že až 1/6 veškerých párů má však problémy s početím? Na vině mohou být geneticky přenosné vady, hormonální poruchy, ale také věk. Proto pokud je vám do 35 let a snažíte se déle než rok, nebo nad 35 let a snažíte se déla jak půl roku, měli byste se s léčbou neplodnosti obrátit na odborníky. Centrum asistované reprodukce Eurofertil Ostrava je připravený vám s vaším problémem poradit a pomoci. Existuje řada způsobů, jak k početí dopomoci, ale před tím je potřeba podstoupit široké spektrum vyšetření, které pomohou odhalit příčinu neplodnosti a zvolit vhodnou léčbu neplodnosti, popřípadě formu umělého oplodnění.

Klinika Eurofertil funguje převážně jako centrum asistované reprodukce v Ostravě, kdy se díky zkušeným odborníkům páry cítí velmi klidně. Klinika zaručuje soukromí a individuální a vstřícný přístup. Tým je připraven nejen pomoci při léčbě neplodnosti, ale také přijímá vhodné dárce a dárkyně. Finanční kompenzace se pohybuje mezi 10 000 – 15 000,-, ale dostat se do registru dárců je velmi těžké se dostat. V současnosti se průměrné množství aktivních spermií pohybuje okolo 15 milionů v 1 ml spermatu, ale kolem roku 1938 1 ml spermatu obsahoval v průměru 120 milionů spermií. Trend je bohužel rapidně klesající.

Pokud patříte i vy mezi páry, kteří chtějí potomka a nedaří se jim s početím, s léčbou neplodnosti se obraťte na kliniku Eurofertil, centrum asistované reprodukce v Ostravě.

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.