Advokátní kancelář modré krve

koschin

Dostali jste se do nepříjemných daňových či právních problémů? Myslíte si, že se z nich jen těžko můžete dostat sami? Rozhodně se sami nepouštějte do řešení takových problémů. Může se stát, že byste si jen přitížili. Najděte si raději dobrého advokáta, který najde východisko z nepříjemné situace snadno, rychle, za drobný peníz, ale v souladu se zákony. Do zákonů byste se sami pouštět neměli. Je zde spoustu úskalí a rafinovaností, které by vás lehce mohly dostat do kouta, z něhož by bylo jen obtížné uniknout. Proto se správný a hlavně dobrý advokát vyplatí! Hledáte a nemůžete na toho správného narazit? Už nehledejte a raději co nejdříve navštivte advokátní kancelář pana JUDr. Zdeňka Koschina!

Rodová tradice zaručuje míru úspěšnosti

Advokátní kancelář pana JUDr. Zdeňka Koschina má dlouholetou tradici. Už prapraděd Josef rytíř Koschin z Freudenhofu byl presidentem Obchodního soudu v Praze a rytířem císařského Řádu železné koruny. Poté praděd Felix rytíř Koschin z Freudenhofu, taktéž presidentem Obchodního soudu v Praze, ovšem tentokrát rytířem císařského Řádu Leopoldova. Tradice pokračuje i dědem JUDr. Karlem Koschinou, senátním presidentem Nejvyššího správního soudu a profesorem ústavního a docentem horního práva. A následně končí otcem JUDr. Zdeňkem Koschinou. Tato rodinná tradice zaručuje dlouholetou úspěšnost v právních i daňových záležitostech.

Specializace na všechna práva

Advokátní kancelář se specializuje snad na všechna práva, proto je jasnou volbou pro každého, kdo se dostal do křížku se zákony. Ústavní, obchodní, občanské ani trestní právo není cizí. S vyjmenováním dalších druhů práv bychom mohli pokračovat dále. Ovšem na co se soustřeďují především, je právo daňové. Pomohou vám se správou daní a poplatků, s daní příjmů i z přidané hodnoty. Zastoupí vás před finančními úřady či před soudy. Proto neváhejte a obraťte se právě na advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina!

Redakce

Add your Biographical Info and they will appear here.